Overslaan en naar de inhoud gaan

Sinterklaas onder begeleiding van politie gearriveerd op CBS ’t Haimstee Veendam

Door Hoofdredactie op donderdag, 4 december, 2025 - 13:25

Het was donderdagochtend een bijzondere drukte op het plein van CBS ’t Haimstee. Terwijl de kinderen vol verwachting uitkeken naar de komst van Sinterklaas, hing er ook wat spanning in de lucht: het grote boek van Sinterklaas was namelijk verdwenen!

Gelukkig schoot de politie te hulp. Met zorgvuldig speurwerk wisten agenten het boek op te sporen en besloten zij Sinterklaas en Regelpiet persoonlijk naar de school te brengen in een politiebus.

Toen de leerlingen arriveerden, werden ze al opgewacht door drie vrolijke Pieten. Samen oefenden ze een dansje en zongen uit volle borst om de Sint feestelijk welkom te heten. Dat had effect: even later reed de politiebus het schoolplein op, waar Sinterklaas onder luid gejuich uitstapte, het boek veilig in zijn handen.

De opluchting én blijdschap waren groot. Dankzij de inzet van de politie en de enthousiaste voorbereiding van de Pieten werd het een prachtige aankomst. Sinterklaas kan er zeker van zijn: op CBS ’t Haimstee is hij meer dan welkom!