Overslaan en naar de inhoud gaan

Kunst in centrum Veendam

Door Hoofdredactie op donderdag, 10 september, 2026 - 08:08

Op zaterdag 12 september staat het centrum van Veendam opnieuw in het teken van Ven van Kunst. Van 11.00 tot 16.30 uur presenteren tientallen kunstenaars hun werk. Het thema is dit jaar ‘Laat een spoor achter’, waarbij bezoekers worden uitgenodigd om actief mee te doen.

Er zijn ruim veertig kramen met uiteenlopende kunstvormen. Bezoekers kunnen werk bekijken, kopen en op verschillende plekken zien hoe kunst wordt gemaakt. Verspreid over de markt worden workshops en demonstraties gegeven, waaronder glaskunst en beeldhouwen.

Vanaf 13.00 uur kunnen bezoekers in de Kerkstraat deelnemen aan Live Looping, waarbij ter plekke muziek wordt opgebouwd met stemmen en ritmes.

Ven van Kunst vindt plaats op zaterdag 12 september van 11.00 tot 16.30 uur in het centrum van Veendam. De toegang is gratis.


Overige activiteiten Ven van Kunst: