
Jehovah’s Getuigen nodigen inwoners van Veendam en omgeving uit voor twee internationale bijeenkomsten. Op donderdag 2 april vindt de jaarlijkse herdenking van Jezus’ dood plaats, een evenement dat wereldwijd miljoenen bezoekers trekt. In de week ervoor wordt een speciale lezing gehouden met de titel ‘Is onze planeet nog te redden?’.
Regiowoordvoerder Andreas van der Weijde benadrukt het belang van de herdenking: “Hoe Jezus leefde en wat hij anderen leerde, is van enorme waarde – ook vandaag. We hopen dat dit evenement mensen helpt positief te blijven over de toekomst.”
De herdenking begint op 2 april om 20:00 uur in de Koninkrijkszaal aan de Continentenlaan 116 in Veendam. De bijeenkomst duurt een uur en is vrij toegankelijk.
Lezing over de toekomst van de aarde
Tijdens de uitnodigingsactie wordt ook gewezen op de wereldwijde lezing over de toekomst van de planeet. In een programma van 30 minuten wordt ingegaan op de Bijbelse visie op de relatie tussen mens en aarde, het herstel van de planeet en de beloften voor de toekomst.
De lezing vindt plaats op:
- Zaterdag 28 maart om 18:00 uur
- Zondag 29 maart om 10:00 uur
Locatie: Koninkrijkszaal, Continentenlaan 116, Veendam.
Meer informatie
Meer informatie is te vinden op jw.org onder Over ons > Herdenking. De website biedt ook een video over Jehovah’s Getuigen en een overzicht van locaties in de regio.