
Door Peter Panneman
Wie tijdens de sluiting in 1970 van Steenfabriek “Het Noorden” aan de Ommelanderwijk zou beweren dat er over 55 jaar in dezelfde Steenfabriek, waar ooit de bakstenen werden gebakken carnaval gevierd zou worden, werd zeer waarschijnlijk hard uitgelachen.

En toch gebeurt het dit weekend dat het zomercarnaval 2025 van start gaat, onder aanvoering van de plaatselijke Carnavalsvereniging Elk en Ain. Vrijdagavond was de aftrap in de grote schuur naast de Stainkroeg, die omgetoverd is tot feestlocatie, dit o.a. dankzij de medewerking van Prins Otto de eerste en zijn raad van elf.

Met een Pre Party/ Hollandse Avond waren er vrijdagavond 4 juli optredens van Jordi Weijer, Jacob Molema en DJ Geert Harms. De bezoekers lieten zich het gerstenat dan ook goed smaken.

Zaterdag 5 juli krijgt het Zomercarnaval een vervolg met een optreden van Papa Di Grazzi die om 20.00 uur van start gaan.
Er zijn nog kaarten aan de kassa.