Overslaan en naar de inhoud gaan

Jumbo boodschappen actie voor Stichting VoorDoor

Door Eindredactie op vrijdag, 14 maart, 2025 - 06:15

Stichting VoorDoor in Wildervank doet mee met de Jumbo boodschappen actie. Voor een spaarkaart van 50 actiezegels en 5 euro bijbetalen ontvangen bezoekers van Stichting VoorDoor die het goed kunnen gebruiken een prachtige doos met boodschappen.

Tiny Meijer van de stichting: “Aangezien de actie op z'n einde liep heeft VoorDoor een oproepje geplaatst met het verzoek de nog overgebleven zegels aan ons te geven middels een QR code (zegelverzoek).

Onze verwachting was dat we minstens een stuk of 5 tot misschien wel 10 dozen bij elkaar zouden kunnen sparen. Nu inmiddels een aantal weken verder kunnen we zeggen dat al onze verwachtingen zijn overtroffen. We hebben namelijk 46 volle kaarten gespaard en van de Jumbo er nog 4 extra bij gekregen. De dozen zijn vanmorgen door de Jumbo bezorgd, waarvoor onze grote dank!

We gaan deze dozen verdelen onder onze bezoekers en mensen die hier regelmatig komen, en natuurlijk de mensen die het echt nodig hebben. Vaak vallen mensen net buiten de boot, ze ontvangen minder toeslagen en kunnen geen aanspraak maken op allerlei acties en de Voedselbank/Maxima. Deze mensen komen vaak bij ons op de kledingmarkt, kinderkleding ruilwinkel of voor de ruilkast en beddengoed. Ook komen ze onze huiskamer bezoeken en zijn ze lekker creatief of gewoon gezellig voor een kopje koffie/thee en een gezelschapsspelletje?

Kent u iemand die ook zo'n boodschappenpakket heel goed kan gebruiken, laat het ons weten d.m.v. een Whatsapp bericht of bel 06-21713739.

Onze grote dank gaat uit naar alle mensen die ons zegels hebben gedoneerd en natuurlijk de Jumbo.”