Overslaan en naar de inhoud gaan

Shirtsponsoring de Romein voor Loopgroep FullFitt Meeden

Door Hoofdredactie op zaterdag, 1 maart, 2025 - 11:26

Door Peter Panneman

Zondag 16 maart is de 30e editie van de “Run Rome the Marathon”. Dit jaar doen er 8 lopers van de Loopgroep FullFitt Meeden mee aan de hele marathon, 42,195 meter. Het parcours gaat door de straten van Rome. Twee supporters lopen op de zaterdag de “FunRun” van 5km.

Voor drie van de acht lopers wordt het hun eerste marathon: Monique Maarhuis, Kim Hulshof en Lynette van Rooijen. Petra Bergsma, Gernant Deekens, René Wijnsema en Jos en Arjanne van Heijningen, hebben al vaker een marathon gelopen.

Arjanne zal in Rome als pacer deelnemen. Er is een groot internationaal pacingteam, dat de hardlopers naar hun gewenste eindtijd begeleidt. 

De hardloopgroep is blij met de shirtsponsoring van “de Romein Groep” uit Veendam. Hardlopers die meedoen aan de marathon van Rome worden gladiatoren genoemd en laat dat nu net het logo zijn van “ De Romein Groep”.